O NAS

Jesteśmy konstruktorami budowlanymi, jako biuro inżynierskie działamy od 2006 roku.

Zajmujemy się projektowaniem konstrukcji budowlanych, wykonujemy projekty konstrukcyjne w zakresie budownictwa przemysłowego i ogólnego oraz ekspertyzy budowlane. Nasze konstrukcje projektujemy dla potrzeb różnych gałęzi przemysłu, takich jak huty, odlewnie, zakłady produkcyjne a także dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego i budynków użyteczności publicznej. Specjalizujemy się w projektach konstrukcji stalowych i metalowych, ale również projektujemy fasady i przeszklenia punktowe oraz wzmacniamy istniejące konstrukcje budowlane, projektujemy fundamenty...

Nasz zespół stanowią konstruktorzy, którzy do swojej pracy podchodzą z zamiłowaniem i zaangażowaniem. Każda konstrukcja jest inna i stanowi nowe wyzwanie. Stykanie się z coraz to nowymi problemami technicznymi pozwala nam wciąż się rozwijać i doskonalić nasz warsztat konstruktorski.

Chcąc być na bieżąco z rozwojem wiedzy technicznej dotyczącej naszej dziedziny, uczestniczymy w szkoleniach, interesujemy się nowinkami technicznymi i literaturą tematyczną, korzystamy ze specjalistycznych programów komputerowych. Wykonujemy także ekspertyzy budowlane oceniające stan techniczny elementów konstrukcyjnych budynków, oceny techniczne oraz projekty niezbędnych wzmocnień konstrukcji. Zdarza się, że nasi Klienci czując się zaniepokojeni stanem technicznym użytkowanego przez nich budynku lub konstrukcji, zwracają się do nas z prośbą, o opinię na ten temat. Do naszych zadań wówczas należy określenie rzeczywistej nośności uszkodzonej bądź zniszczonej konstrukcji, opracowanie planu badań i zaproponowanie adekwatnych środków zaradczych.

Najważniejsi są dla nas Klienci, dlatego dokładamy wszelkich starań by sprostać ich wymaganiom. Jeśli cenią Państwo profesjonalizm, doświadczenie i indywidualne podejście do Klienta to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

ZESPÓŁ
mgr inż. Marta Białoborska
1997 - studia magisterskie na Wydziale Budownictwa Politechniki Wrocławskiej
2004 – uprawnienia budowlane do projektowania i wykonania konstrukcji budowlanych w nieograniczonym zakresie
od 2010 – biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu z zakresu konstrukcji stalowych i konstrukcji fasadowych

mgr inż. Paweł Łuszczki
2007 - studia magisterskie na Wydziale Budownictwa Politechniki Wrocławskiej